Program

back program Program

Dirty Dancing Tommy Rogers & Peet

Datum 14. 04. 2018
vstup: 80,-

Dnes už legendární party Dirty Dancing od Tommy Rogerse a Peeta, která vyhrála Hubení ceny O2 Dance Music Awards jako nejlepší klubová party v ČR, tak míří do Planet Music clubu a to v sobotu 14.4.2018

Tommy Rogers a Peet 
se potkali v roce 2000 a od roku 2001 spolu začali hrávat. První krůčky jejich Dirty Dancing party se odehrávali ve zlínském klubu Paríš, Club 24 a pak to pokračovalo přes Mainl Dance v Novém Jíčíně až do Prahy do legendárního klubu Duplex. První party Tommy Rogerse v Duplexu sice nebyla Dirty Dancing, ale Citrax (pamětníci vzpomenou) a až po půl ročním hraní v Duplexu si Tommy Rogers prosadil Dirty Dancing concept a vše to odstartovalo. 
Co se dál dělo? 
V průbehu 10 let hráli pravidelně každý pátek a sobotu po celé ČR a klubech jako je Duplex Praha, Duplex Most, Fabric Ostrava a mnoho dalších. Zabookované termíny na 7 mesíců dopředu a ročně 100.000 km strávených na dálnicích při přejezdech za Dirty Dancing parties. A odměnou za to v ČR Tommy Roger a Peet posbírali to nejlepší, co se dá. V prestižních hudebních cenách O2 Dance Music Awards, kde hlasovali party lidi, se svou party nejdřív obsadil 3 místo v roce 2007, rok na to 2místo a v roce 2009 se umístili na prvním místě jako nejlepší klubová party noc v ČR. A to byla nejlepší odměna pro oba majitele brandu Dirty Dancing! 

O support se postarají: Marco,Mazer,Pavel Faktor

Jak je zvykem na Dirty Dancing parties, tak i v sobotu 14.4.2018v klubu Planet Music dostanou účastníci zájezdu Dirty Dancing jako dárky cédéčka od Djs. (p.s.: ty hnedě podšálky nám laskavě vracejte! ☺ )


 

Dirty Dancing Tommy Rogers & Peet
czechmania logo jf design wink logo muzikus logo rengl design69.cz

Copyright © 2009 - 2018 Planet Music Club Kutná Hora, Created by COOLweby.cz, RSS 2.0 rss